Láká vás projet si Ameriku autem, ale děti jsou na to ještě malé? A manželku to nebaví? Tak co uspořádat s kamarády epický americký roadtrip jako za mlada?

První den začneme brzkým startem, protože nás čeká dlouhá cesta přes Atlantik i většinu kontinentální Ameriky. V arizonském Phoenixu přistanete v pozdním odpoledni, teď už jen půjčit auto nebo motorku a rychle do hotelu ve Scottsdale dát si drink u bazénu, po té cestě si ho zasloužíte! 

Další den začnete pozvolným startem - snídaně a pak výlet do bývalého težařského městečka Goldfield, kde se čas zastavil na počátku minulého století. Po cestě zpět na vás čeká stylový Tex Mex oběd v centru Scottsdale a odpoledne se opět ochladit v bazénu. A jelikož váš hotel nabízí i skvělý steakhouse, nemá smysl večeři řešit nikde jinde.

Dneska nás čeká přejezd do jednoho z nejmalebnějších měst v USA, městečka Sedona v Reck Rock Country, kde si uděláte i menší trek na jeden ze zdejších vrcholků. Oběd na vás čeká v jedné z mnoha malebných restaurací přímo v centru Sedony, kde budete i nocovat.

Čtvrtý den pobytu začnete brzy, protože vás dnes čeká dlouhá cesta - ze Sedony pojedete nejprve do města Flagstaff a odtud dále na sever na ikonický Grand Canyon, kam dorazíte před polednem. Díky mnoha nezapomenutelným vyhlídkám tady čas utíká neskutečně rychle a bez problémů zde strávíte několik hodin. V hotel El Tovar, který poznáte z mnoha amerických filmů, si dáte pozdní oběd a pak už vyrazíte směr Las Vegas. Téměř u Las Vegas ještě odbočíte na vyhlídku z mostu na přehradu Hoover Dam během západu slunce a současně nezapomenutelnou projížďku po přehradní hrázi. Pak se jen otočit zpět na Las Vegas, kam dorazíte už za tmy, což je pro první dojem z města důležité, protože všecha ta svítící kasina vypadají ještě více impozantně. Potom, co se ubytujete je pravá chvíle ještě na chvíli vyrazit na Las Vegas Strip dát si drink a nějaký skvěle upravený steak do jedné z mnoha restaurací. A před návratem na pokoj ve vašem hotelovém kasinu možná zkusit štěští a něco vyhrát.

Další den začnete bohatou snídaní v jednom ze zdejších hotelových bufetů, který je jeden z nejlepších na světě, a pak sedáme do auta a vyrážíme nejprve do Valley of Fire a dále pak do Údolí smrti. Nezapomeňte si během cesty koupit dostatek vody, protože jinak hned jasně pochopíte, z čeho název tohoto místa vychází. Do Las Vegas ze vracíte společně se zapadajícím sluncem, dáte si rychlou sprchu a už na vás čeká večeře ve skvělé resturaci Burger Gordona Ramsaye. Už jste někdy měli burger s foie gras a k tomu hranolky z batátů posypané moučkovým cukrem? Zní to šíleně, ale zcela určitě to sníte uplně celé.

Dnes po snídani vrátíte auto v půjčovně na letišti a čeká vás přelet do San Franciska. Tam dorazíte kolem poledne, přesunete se do hotelu v samém centru města a odpoledne strávíte příjemnou procházkou od Pier 39, kde se pozdravíte s odpočívajícími lachtany, přes Fisherman´s Wharf až k Palace of Fine Arts. Pak následuje jízda ikonickou tramvají zpět přímo do centra města na večeři.

Sedmý den si opět půjčíte auto a to přímo v centru města a zamíříte kam jinam než na Golden Gate, který přejedete směrem na sever, kde sjedete dolů k moři do městečka Sausalito, kde na vás k obědu čeká skvělý čerstvý seafood v jedné z místních restaurací. A teď už zpět na letiště, vrátit auto a přeletět do města andělů, do Los Angeles. Ubytováni budete v hotelu přímo na letišti, kam vás shuttle doveze během pár minut a vy budete moci hned skočit do bazénu s drinkem v ruce.

Poslední den svého pobytu si po snídani v hotelu dojdete klidnou chůzí během pěti minut půjčit auto a vyrazíte směrem k Universal Studios na prohlídku studií a filmových lokací, které si budete pamatovat z mnoha hollywoodských trháků. A samozřejmě kdo chce, může vyzkoušet i některé z mnoha dalších atraktcí. Po poledni pak zamíříte k molu v Santa Monice, kde si dáte pozdní oběd. A pak už jen zpět do hotelu vyzvednout zavazadla a vrátit auto. Shuttle vás během deseti minut doveze zpět na letišti, odkud kolem 18h odlétáte zpět domů, kam dorazíte následující den odpoledne.  

 

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte formulář níže a náš tým se vám ozve zpět co nejdříve.

 

Step

Fieldset
Fieldset
Fieldset