Snily jste s kámoškama o tom, že by bylo fajn vyrazit na čistě holčicí roadtrip do států, ale za svobodna jste do nestihly? A pak přišly děti? Tak třeba vám letos tatínkové místo klasického prádla a náušnic od Tiffanyho mohou dát pod stromeček právě takovou cestu, co říkáte?

Začneme New Yorkem, ať už je to na jednu noc nebo na dvě. Bydlet přímo na Times Square, na večeři si skočit do ikonické restaurace Ellen´s Stardust Diner, kde obsluhující živě zpívají a to mnohem lépe, než kdejaký finalista Česko má talent. Ještě kouknout do Abercrombie & Fitch  na 5th Avenue a můžeme pokračovat do Miami, tam jsou to jen necelé tři hodinky letu. 

Miami - a co tady? Půl dne nebo celý na pláži ve Fort Lauderdale nebo přímo na South Beach. Anebo si chcete udělat výlet autem do Key West, ochutnat autentickou kubánskou kuchyni a podívat se, kde se procházel Ernest Hemingways? A co takhle omrknout pár aligátorů u silnici v Everglades? Tak jedeme, tedy spíše letíme dál.

Vítá nás město andělů, Los Angeles. Co takhle snídaně přímo na molu v Santa Monice a pak procházka ve Venice? Odpoledne byste mohly pak začít dortíkem a kávou v Beverly Wilshire hotelu, stejně jako Julia Roberts v Pretty Woman. Protože pak jen přejdete ulici a jste na Rodeo Drive. Mají tady vše stejné jako u nás? Tak pojeďte na večeři ke Gordonovi do hotelu London West Hollywood. A večer zakončíte nádherným výhledem na LA z Griffith Observatory.

A ted už - Vegas, babies. Co se v tomto městě stane, zůstane tady... Kde se ubytovat? Venetian, MGM, Bellagio? Nebo raději ve Stratosphere, ať to máte na horkou dráhu na vyhlídkové plošině ve 300m jen, co vás výtah vyveze? A kam dnes na večeři? Co takhle L´Atelier světoznámého michelinského šéfkuchaře Joela Roubochona, ochutnat jeho degustační menu a jeho proslulou bramborovou kaši. A hned jak skončíte, přejdete jen 30m přes lobby a hned můžete na show Ka od Cirque du Soleil. Další den už jen shopping v jednom z outletových center, pár posledních drinků odpoledne u bazénu a večer hurá zpět domů do Evropy za dětmi a tatínky. Už vám všichni chyběli, že?

 

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte formulář níže a náš tým se vám ozve zpět co nejdříve.

 

Step

Fieldset
Fieldset
Fieldset