Letenkám se náš tým dohromady věnuje více než sto let. Díky tomu, že i my sami každý rok nalétámě statisíce kilometrů a aktivně sledujeme nejnovější trendy v letecké dopravě, jsme schopni vám přinášet ty nejlepší nabídky i doporučení, ať jsou vaší preferencí co nejlevnější nebo naopak co nejexkluzivnější cesty. Doporučení respektive výběr nejlepších leteckých společností, světových letišti či letištních salónků tak vychází z našich vlastních poznatků a to na základě několikanásobných cest, abychom vyloučili, že o dobrých či naopak špatných zážitků jednalo o náhodu.

Současně velmi dobře víme, že dobrá služba cestovní kanceláře nesmí končit pouze prodejem letenky, protože letecká doprava je nejvíce náchylná k různým nepravidelnostem, které dokážou ve vteřině narušit vaše původní cestovní plány. Náš zákaznický tým je tak k dispozici 24hodin denně, aby vám v případě nutné potřeby byl schopen pomoci se změnou letenek, ubytování či dalších zakoupených cestovních služeb.

Připravili jsme zde několik doporučení, jak se v oblasti letenek lépe orientovat a vybrat si pro svoji budoucí cestu tu nejlepší nabídku.