Máme pro vás plán - v pátek odvézt děti do školy a pak rovnou na letiště. Během letu přes Atlantik konečně stihnete shlédnout poslední filmy, na které se poslední rok chystáte do kina a prostě na to není čas. A díky časovému posunu v brzkém odpoledni už přistáváte na letišti JFK v New Yorku. Chcete se skutečně cítit jako Carrie a Samantha? Pak tu pro vás máme privátní transfer vrtulníkem přímo na Manhattan. Pak už jen chvilka taxíkem na Times Square přímo do hotelu, kde měla ve filmu Samantha svoji kancelář. Byl to dlouhý den, tak možná jen symbolicky Manhattan na dobrou noc a konečně se dorůžova vyspat.

Ráno bagel, cream cheese a uzený losos a k tomu střední latté do ruky - a krásná snídaně v Central Parku je na světě. A potom? No přece 5th Avenue a pak Macy´s a Bloomingdale´s. Tady mizí hodiny v časoprostoru a už je tu podvečer. Hodit nákupy do hotelu, šup do metra a ještě krásně stíháte západ slunce a večeři pod Brooklynským mostem.

A co další den? Dnes si přispěte a dejte si banana bread a cappuccino do postele. A pak už směr New Jersey na nákupy v outletech. A večer? No přece muzikál přímo na Broadwayi, máte do pak do hotelu jen pár bloků

 

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte formulář níže a náš tým se vám ozve zpět co nejdříve.

 

Step

Fieldset
Fieldset
Fieldset