Místo pátečního srazu v hospodě bude tentokrát sraz na letišti, kde si před odletem dáte pivko nebo dvě v salónku a pak už zamíříte na londýnské letiště Heathrow. Přistání kolem osmé večer a hotel přímo na letišti znamená, že před devátou jste už v nedalekém místním pubu.

Ráno po snídani je čas vyrazit na středobod celé vaší cesty - absolvování letu na plně pohyblivém simulátoru Airbusu A380, na kterém se školí profesionální piloti. Nebo si raději vyberete Boeing 747-400 Jumbojet či Boeing 787 Dreamliner? Anebo zkusíte více typů na jednou? K dipozici budete mít instruktora od jedné z renomovaných leteckých společností, který vás nejprve v krátkém briefingu provede teoretickou částí a následně tou praktickou - zde můžete nechat plán zcela na instruktorovi. A zkušení letci si pak eventuálně mohou sami říct, co chtějí zažít - od přistání pouze s polovinou funkčních motorů v mlze se silným bočním větrem až po ztrátu tlaku v kabině. Skončíte kolem poledne a následuje přesun do centra Londýna na oběd v jednom z vyhlášených steakhousů, kde si pochutnáte na pěkně vyzrálém mase z býka Angus. A pak už je to na vás - dáte raději fotbal, Wimbledon nebo koncert? Podle aktuální nabídky vám zajistíme vstupenky na cokoliv. Večer následuje přesun zpět do hotelu.

V neděli bude třeba si trochu přispat, takže ze snídaně bude spíše brunch. Pak ještě skočit do hotelového bazénu a je čas se přesunout zpět na Heathrow na odlet zpět domů.  

 

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte formulář níže a náš tým se vám ozve zpět co nejdříve.

 

Step

Fieldset
Fieldset
Fieldset