Plán na vaše další výročí je následující. V pátek odpoledne skončit v práci o trochu dříve, předat děti babičce, velkou pusu a hurá na letiště. Krásně stíháte jednu z posledních linek do Londýna, kde přistanete kolem osmé hodiny večerní - a jelikož dnes budete bydlet přímo na letišti Heathrow, stíháte ještě večeři při svíčkách i zaplavat si v bazénu.

V sobotu ráno hned po práce anglické snídani na vás už čeká privátní transfer do Windsoru, kde budete během 15minut. Dopoledne strávíte procházkou malebného centra s množstvím kaváren, obchůdků a hlavně windsorského zámku. K obědu to vidíme na tradiční Fish and chips v malebné restauraci u řeky a pak už na vás čeká opět váš privátní transfer - tentokrát přes váš hotel na Heathrow, kde si jen vyzvednete svá zavazadla, a pokračujete směr centrum Londýna. Potom, co se ubytujete, na vás čeká tradiční afternoon tea a hned jak skončíte projížďka na vyhlídkovém kole London Eye, ze kterého budete mít Londýn jako na dlani. Pak už jen přejít most a jste u Westminster Abbey, kde se Kate s Williamem brali. Pak už jen pár kroků a jste v St. James Park, dle našeho mínění nejkrásnějším londýnském parku, odkud po pár minutách dojdete k Buckighamskému paláci. Ale už je čas na večeři, tak co takhle Gordon nebo Jamie?

Nedělní ráno je jako stvořené na procházku podél Temže - jen tak s kávou a croissantem v ruce. A pak zabočit na sever a už jste v Covent Garden, kde se odehrávala My Fair Lady. Tady se v malých buticích, kavárnách a restauracích člověk dokáže ztratit na půl dne, ale vy budete obědvat dnes jinde - v St. Catherine’s Dock přímo za Tower Bridge, jednom z našich nejoblíbenějších měst v Londýně. Pak už jen procházka kolem Toweru, zpět do hotelu pro zavazadla a na letiště - domů poletíte takřka přímo z centra, z letiště Londýn City, a tak stíháte dát večer dětem ještě pusu na dobrou noc.

 

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte formulář níže a náš tým se vám ozve zpět co nejdříve.

 

Step

Fieldset
Fieldset
Fieldset