Těchto pár dnů si opravdu užijete jako nikdo jiný, protože na Jersey určitě nikdo z vašich známých ještě nebyl. Malý ostrůvek mezi Británií a Francií je u nás totiž pořád poměrně neznámý.

Z Prahy odletíte v pátek kolem třetí odpoledne s přestupem v Londýně, odkud je to na Jersey už jen nějaká půlhodinka letu. Transfer z letiště do hotelu v hlavním městě St. Hellier vám zabere zhruba deset minut a tak ještě krásně stíháte Fish and chips k večeři. Nebo se můžete hned vrhnout na ústřice, které jsou na Jersey úžasné a navíc levné.

V sobotu po snídani je čas vyrazit na prohlídku centra města s jeho malebnými kavárnami, obchůdky a tržišti. K obědu tak nesmí chybět nějaká čerstvá rybí specialita. Odpoledne pak můžete strávit na severu ostrova - buďto jen tak couráním po divokém pobřeží a návštěvou jednoho z několika hradů a pevností. Anebo třeba návštěvou podzemní nemocnice z druhé světové války. Večer pak nemohou chybět opět rybí speciality.

V neděli po snídani je čas koupit si zmrzlinu s místní proslulé jerseyské smetany a vyrazit po odlivu jinak mořem zatopeným chodníkem k hradu Elizabeth Castle. Jen pozor při prohlídce, moc ji nenatahujte, ať se stihnete před přílivem vrátit po svých opět zpět - jinak pro vás bude muset dojet pobřežní hlídka. Jako pozdní oběd nemohou na rozloučenou opět chybět ústřice a to už na vás čeká transfer zpět na letiště. Pak už jen krátký přestup na Heathrow na let zpět domů a večer krásně stíháte dětem ještě povědět pohádku na dobrou noc.

 

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte formulář níže a náš tým se vám ozve zpět co nejdříve.

 

Step

Fieldset
Fieldset
Fieldset