Disneyland a Marriott´s Village

Vzít děti do Disneylandu v Paříži asi napadne jednou každého rodiče, i když si můžete leckde přečíst, že to s ohledem na hromady lidí a všudypřítomné fronty nestojí za to. A na každém šprochu je pravdy trochu... Fronty dokážou být opravdu dlouhé a úporné a proto byste ubytování měli volit co nejblíže k parku. A ideálně, abyste jak vy i děti mohli v ubytování na davy hned zapomenout a část pobytu zde jen hezky odpočívat.

A co tedy mít takhle k dispozici celý jedno dvoupatrový rodinný dům s několika ložnicemi, koupelnami, kompletně vybavenou kuchyní včetně myčky, pračky a sušičky a navíc s terasou s přímým vstupem do krásné zahrady. A k tomu velký venkovní i krytý bazén? A to vše navíc v rámci pětihvězdičkového hotelu s jeho obvyklým servisem, navíc však s vlastním obchodem, kde vám v rámci pokojového servisu navíc klidně nakoupí suroviny nebo hotová jídla pro privátní večeři ve vaší vilce? A do Disneylandu pak dojedete během 10minut vlastním hotelovým minibusem.

Zní to tak, jak jste si návštěvu Disneylandu vždy představovali? Pro konkrétní cenovou nabídku pak prosím vyplňte prosím poptávkový formulář níže.

Všechny naše balíčky pro Disneyland Paříž obsahují:

  • zpáteční privátní letištní transfer

Pro konkrétní cenovou nabídku vyplňte prosím poptávkový formulář níže.

 

 

 

Pro zaslání konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte formulář níže a náš tým se vám ozve zpět co nejdříve.

 

Step

Fieldset
Fieldset
Fieldset