ERV Evropská pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění online

Proč je ERV Evropská správnou volbou?

  • Jsme jediní skuteční specialisté na cestovní pojištění.
  • Máme vlastní česky hovořící non-stop asistenční službu, jejíž činnost plně řídíme.
  • Provozujeme síť Euro-Center na všech kontinentech k řešení nouzových situací přímo v místě pobytu.
  • Každý rok osobně prověřujeme úroveň lékařské péče v zahraničí.
  • Škody vyplácíme férově do 7 pracovních dnů.
  • Přes milion klientů ročně z nás dělá českou jedničku.
  • Pojistíme Vás i na nemoc COVID-19.

O ERV Evropské pojišťovně

Jsme pojišťovna, ale cestovní. Máme to jinak, protože cestováním žijeme. Už více než 110 let. Každý rok osobně prověřujeme úroveň lékařské péče v zahraničí. Vybudovali jsme síť center pomoci na všech kontinentech. Škody vyplácíme férově do 7 pracovních dnů. Přes milion klientů ročně z nás dělá českou jedničku. Vy cestujete. My se staráme.

Jak postupovat při potížích v zahraničí?

Aktivní asistence je Vám k dispozici 24 hod. denně, 365 dní v roce v českém jazyce. V jakékoliv tísňové situaci zavolejte na +420 221 860 606. Uschovejte si všechny dokumenty související se škodou, budete je potřebovat při hlášení pojistné události.

 

Jednorázové cestovní pojištění SingleTrip - pro krátkou cestu i dlouhodobý pobyt až na 360 dní

Leták SingleTrip

Pojištění do zahraničí na jednorázové cesty po Evropě i do celého světa

Všechny varianty SingleTripu zahrnují léčení COVIDu v zelených destinacích. Aby se Vaše pojištění vztahovalo i na COVID-19 v oranžových, (tmavě) červených, neoznačených a černých destinacích, musíte si ho rozšířit o připojištění COVID Plus. Připojištění Nouzové situace Vám pomůže ve chvíli, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (např. nevpuštění do letadla). Vaše spoluúčast je 20 %. Pojištění storna teď nabízíme pouze ve variantě Storno Plus. Ta obsahuje možnost zrušení cesty z důvodu Vašeho onemocnění COVID-19. Navíc se vztahuje i na situaci, kdy je Vám v souvislosti s COVID-19 nařízena osobní preventivní karanténa zasahující do původně plánovaného termínu cesty. Pojištění se nevztahuje na plošně nařízenou karanténu. Nadále platí pro situaci, kdy v okamžiku nástupu cesty nesplníte zdravotní podmínky pro vycestování z ČR (např. kontrola na letišti).

 

Komplexní celoroční cestovní pojištění MultiTrip pro opakované výjezdy 

Leták MultiTrip

Aby se Vaše celoroční pojištění vztahovalo na turistické (zbytné) cesty do oranžových, (tmavě) červených, neoznačených a černých destinací i na COVID-19, musíte si vybrat MultiTrip ve variantě Premium. Varianta Comfort se na turistické (zbytné) cesty na COVID-19 vztahuje pouze v zeleně označených destinacích. Na každou Vaši cestu do oranžové, (tmavě) červené, neoznačené a černé destinace si raději sjednejte jednorázové pojištění SingleTrip s připojištěním COVID Plus. Když už máte naše pojištění MultiTrip, získáte SingleTrip s 30% slevou.

Aktuální podmínky ke vstupu do dané země si, prosím, ověřte na https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/x2020_04_25_rozcestnik_informaci_k_cestovani.html.

Poptávka pojištění